Husk å levere inn kvitteringer innen fredag klokken 16
Trekning i julelotteriet betyr at årets julehandel i Honningsvåg nærmer seg slutten. (Arkivfoto: Julekortkonkurransen)

Husk å levere inn kvitteringer innen fredag klokken 16

Være med i trekning om gavekort på 10 000 kroner? Husk å levere loddene, altså kvitteringer, innen fredag.
Lokal
Bjørn Magne Solvik
Publisert : 18.12.2024 13:30

Fredag kveld er det trekning i lykkelotteriet. Det blir trukket ut to kvitteringer, vinnere som mottar gavekort på 10 000 kroner. 

For å være med i trekningen i lykkelotteriet til Honningsvåg Handel og Industriforening, må kvitteringer med navn og telefonnummer være levert i en postkasse hos en av butikkene innen fredag klokken 16.

Det er lykkelodd når medlemsbedrifter i handelsstandsforeningen har langåpent. For å være med i trekningen må kundene ha handlet for 300 kroner.  Siste dag med langåpent før fredagens trekning er torsdag. 

Vinneren av den første trekningen, 10 000 kroner, var Runa Ingeborg Karlsen fra Kjøllefjord. 

Lotteriet til Honningsvåg Handel og Industriforening er en tradisjon. Tidligere var det fysiske lodd, men på grunn av miljø ble det i fjor innført bruk av kvitteringer.








Bransjeguiden



Publisert med Visto CMS News Edition   |   Nettverk levert av Transdata AS